Dejas un horeogrāgija

Klasiskā baleta vai modernās dejas skolotāji ir smagi strādājoši cilvēki, kas guvuši panākumus, pateicoties disciplīnai un centībai. Deja ir māksla, kas pastāvējusi un mainījusies gadsimtu gaitā. Mūsu skolā, apgūstot horeogrāfijas un dejas kursus, ikviens var apgūt universālo kustību valodu, uz kuras balstās visas dejas.
Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Programmā ir iekļauta klasiskā deja, balles dejas un modernās dejas pamati. Mēs ņemam vērā to, ka mūsu audzēkņiem ir atšķirīgs dejas prasmju līmenis. Tāpēc deju nodarbības ir veidotas tā, lai tajās varētu piedalīties gan iesācējas, gan pieredzējušas meitenes. Nodarbību mērķis ir piešķirt skaistumu studentu ķermeņiem un kustībām. Spēja kustēties eleganti un plastiski vienmēr piešķir meitenei, jaunajai dāmai, sievietei zināmu šarmu: dejā, gaitās, graciozā klusumā. Deja atbrīvo cilvēku no iekšējiem kompleksiem. Deja palīdz cilvēkiem ieraudzīt savu skaistumu, iegūt pašcieņu, un tā rezultātā mainās attieksme un viedoklis par cilvēku, kuru vēl vakar visi uztvēra kā neglītu pīlēnu!

Ko vēl māca Lady School?

Sociālā un lietišķā etiķete, saskarsmes psiholoģija.
Defilē, horeogrāfija, ķermeņa valoda un žesti.


Grims, frizūra, tēls un stils.
Vingrošana, kosmetoloģija, matu un ķermeņa kopšana, dietoloģija.

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Made on
Tilda