Etiķetes un labu manieru kursi

Cilvēkiem, kuriem rūp viņu apkārtējā vide un kuri vēlas, lai ap viņiem būtu vairāk inteliģentu un veiksmīgu cilvēku, etiķetes zināšanas ir ļoti svarīgas. Prasme komunicēt ar dažādu grupu, profesiju un vecuma cilvēkiem, spēja izvairīties no konfliktiem un veiksmīgi izvēlēties komunikācijas tēmas ir tas, kas padarīs jūs par pievilcīgu sarunu biedru, ar kuru cilvēki vēlas uzturēt profesionālas un personiskas attiecības.

Lai uzzinātu par mūsdienu saziņas kultūru un etiķeti, jums nav nepieciešama īpaša līmeņa izglītība - šī iespēja ir pieejama ikvienam interesentam jebkurā vecumā. Apgūstiet nepieciešamās prasmes un zināšanas mūsu skolā individuāli vai kādā no mūsu kursiem.

Visbiežāk pieļautā kļūda ir sociālās un lietišķās etiķetes robežu nezināšana: kad dāmai nevajadzētu pirmajai sasveicināties, pasniegt roku un sēdēt automašīnas priekšējā sēdeklī. Visas šīs nianses var radīt nepareizu iespaidu un izraisīt konfliktus.

Pēc manierēm, žestiem un runas kultūras var noteikt, kādā sabiedrībā cilvēks atrodas un kādas vērtības atbalsta, un pirmais iespaids lielā mērā nosaka to, kā veidosies turpmākās attiecības.

Labas manieres tiek ieaudzinātas ģimenē, tāpēc ir īpaši vērtīgi, ja vecāki apgūst etiķeti, lai turpmāk audzinātu savus bērnus. Etiķete palīdz veidot ideālas attiecības ģimenē, kas ir pilnas ar cieņu, pieklājību pacietību un rūpēm, tukrlāt galda etiķetei ģimenē arī ir īpaša nozīme.
Līdz ar etiķetes zināšanām attīstās arī emocionālā inteliģence, un tās nozīme mūsdienās ir pat lielāka nekā IQ rādītājam. Jo agrāk bērns apgūst šīs prasmes, jo vieglāk viņam būs dzīvē.
Pasniedzējas
  • Olga Majorī
    Etiķetes, elegances mākslas un defilē trenre; apguva stilu, vizāžu, etiķeti, komunikācijas mākslu un kultūras tehnoloģijas; kursa “Ģimenes etiķete” autore. Kopš 2014. gada pasniedz etiķeti, gaitu un elegances mākslu skolā Lady School.
  • Vita Kučerenko
    Sabiedrisko attiecību speciālists, etiķetes treneris un defilē nodarbību pasniedzējs.
    Vita Kučerenko apguva etiķeti, komunikācijas mākslu, sabiedriskas attiecības un pedagoģijas pamatus. Kopš 2014. gada strādā skolā Lady School, pasniedz etiķeti, labās manieres, komunikācijas mākslu un gaitu pusaudžiem un pieaugušajiem.
KUR MĒS ATRODAMIES
Nodarbības notiek ertās un apmacībām pielāgotās Lady School telpās, kurās ir ar spoguļiem aprīkota telpa horeogrāfijas nodarbībām un mājīga studiju klase kosmetoloģijas, grima un matu veidošanas nodarbībām.

Skolas adrese: Stabu iela 19-04, Rīga.
Kontakti

Zemāk varat atstāt savu jautājumu.

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un privātuma politikai.