Defilē kursi: gaita, žesti un manieres

Kā staigāt elegantās kurpēs, stāvēt sabiedriskā vietā, staigāt pa kāpnēm garā kleitā, sēdēt pie galda, pozēt kameras priekšā, izkāpt no automašīnas - to visu meitenes un sievietes mācās Lady skolā.


Ir svarīgi atcerēties, ka skaista gaita nav obligāti saistīta ar augstpapēžu kurpēm vai modes skati. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām: jūs varat apgūt klasisku, ikdienai piemērotu elegantu gaitu, kā arī profesionālu defilē.


Pasniedzēji
 • Olga Majorī
  Klasiskā defilē un žestu valodas pasniedzēja ar daudzgadēju pieredzi darbā ar skaistuma izlases dalībniecēm un profesionālām modelēm Latvijā un ārzemēs.
 • Vita Kučerenko
  Defile Class kursa programmaProfesionāla modele, sabiedrisko attiecību speciāliste, kustību etiķetes un gaitas trenere.
 • Ērika Elizabete Latņikova
  Profesionāla dejotāja, modele un sertificēta vizāžiste; Latvijas čempionātu fināliste un pus-fināliste Starptautiskajos čempionātos latīņamerikas dejās.

Ko sniedz gaitas nodarbības?

 • Pārliecība par sevi
  Gaitas nodarbības veicina pārliecību par sevi, ceļ sievietes pašapziņu, atklāj sievišķīgu jutekliskumu un veicina vēlmi valkāt kleitas un skaistas kurpes.
 • Sievišķība
  Daudzas sievietes izvairās valkāt svārkus un augstpapēžu kurpes, baidoties izskatīties neveikli. Kopā ar nepieciešamajām prasmēm nāk arī vēlme valkāt kleitas un skaistas kurpes ar papēžiem.
 • Stāja un graciozas kustības
  Gaitas nodarbības ir noderīgas, lai uzlabotu stāju. Tā Jūs iemācīsieties kontrolēt savu ķermeni un žestus, lai Jūsu siluets izskatītos slaidāks un graciozāks.
Ir vairākas nianses, kuras izrotā sievietes gaitu un piešķir tai vieglumu un smalkumu: soļa izmērs, gaitas temps, pēdu pagrieziens, soļa sākums ar pareizo pozīciju, pagriezieni, roku kustības, kakla pozīcija, un, beidzot, pārliecinošs skatiens. Defilē un žestu māksla, ētikas un estētikas nodarbības sniegs Jums svarīgāko prasmi - uzvesties atbilstoši jebkurai situācijai un atstāt tikai pozitīvo iespaidu par sevi.

Eleganta gaita (Defile) ir iekļauta vairākās apmācības programmās meitenēm un jaunkundzēm no 11 līdz 18 gadiem.
Visu iepriekšminēto mēs mācām gan sievietēm, gan jaunkundzēm, gan meitenēm no 11 gadu vecuma elegantas gaitas apmācības stundās. Visinteresantākās nodarbības ir veltītas jaunkundzēm, kas gatavojas piedalīties debitantu ballē – mēs mācām elegantu gaitu garās vakarkleitās un pozēt fotokamerai “uz sarkanā paklāja”.
Dāmām un jaunkundzēm no 19 gadiem mēs piedāvājam apmeklēt specializēto intensīvo elegantas gaitas apmācības kursu. Apgūt gaitas pamatus un noslēpumus var katra sieviete, neatkarīgi no vecuma un fiziskās formas!
KUR MĒS ATRODAMIES
Nodarbības notiek ertās un apmacībām pielāgotās Lady School telpās, kurās ir ar spoguļiem aprīkota telpa horeogrāfijas nodarbībām un mājīga studiju klase kosmetoloģijas, grima un matu veidošanas nodarbībām.

Skolas adrese: Stabu iela 19-04, Rīga.
Radušies jautājumi?

Atstājiet savus koordinātus un mēs ar Jums sazināsimies!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Mācību programmas licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politika.

Оставьте свой номер и мы скоро свяжемся с вами!
Или наберите наш номер
+37125127178