Defilē kursi: gaita, žesti un manieres

Kā staigāt elegantās kurpēs, stāvēt sabiedriskā vietā, staigāt pa kāpnēm garā kleitā, sēdēt pie galda, pozēt kameras priekšā, izkāpt no automašīnas - to visu meitenes un sievietes mācās Lady skolā.


Ir svarīgi atcerēties, ka skaista gaita nav obligāti saistīta ar augstpapēžu kurpēm vai modes skati. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām: jūs varat apgūt klasisku, ikdienai piemērotu elegantu gaitu, kā arī profesionālu defilē.


Ir vairākas nianses, kuras izrotā sievietes gaitu un piešķir tai vieglumu un smalkumu: soļa izmērs, gaitas temps, pēdu pagrieziens, soļa sākums ar pareizo pozīciju, pagriezieni, roku kustības, kakla pozīcija, un, beidzot, pārliecinošs skatiens. Defilē un žestu māksla, ētikas un estētikas nodarbības sniegs Jums svarīgāko prasmi - uzvesties atbilstoši jebkurai situācijai un atstāt tikai pozitīvo iespaidu par sevi.

Eleganta gaita (Defile) ir iekļauta vairākās apmācības programmās meitenēm un jaunkundzēm no 11 līdz 18 gadiem.
Visu iepriekšminēto mēs mācām gan sievietēm, gan jaunkundzēm, gan meitenēm no 11 gadu vecuma elegantas gaitas apmācības stundās. Visinteresantākās nodarbības ir veltītas jaunkundzēm, kas gatavojas piedalīties debitantu ballē – mēs mācām elegantu gaitu garās vakarkleitās un pozēt fotokamerai “uz sarkanā paklāja”.
Dāmām un jaunkundzēm no 19 gadiem mēs piedāvājam apmeklēt specializēto intensīvo elegantas gaitas apmācības kursu. Apgūt gaitas pamatus un noslēpumus var katra sieviete, neatkarīgi no vecuma un fiziskās formas!
Intensīvais kurss 120 €
Defile class
Skaista gaita paaugstina pašnovērtējumu, piešķir tēlam sievišķīgumu un iedvesmo valkāt kleitas un skaistus apavus. Visas meitenes, kuras sapņo iemācīties skaisti staigāt, smalki kustēties, pārliecinoši justies auditorijas vai kameras priekšā, var piedalīties šajā kursā.

Datums: 11.03-1.04.2023
Nodarbības trīs reizes nedēļā:
otrd. 18:30-20:00
ceturtd. 18:30-20:00
sestd. 14:00-15:30

Kurss ietver vairākas tēmas:
gaita ikdienai / gaita biznesa stilam / gaita modes skatei;
pagriezieni, pozas un žesti katram stilam;
manieres: kā sēdēt, stāvēt, žestikulēt, novilkt jaku, kāpt pa kāpnēm utt;
lietišķo uzvalku un vakarkleitu demonstrācija;
ķermeņa valoda: kādas manieres piešķir sievietes tēlam skaistumu;
kustības un ķermeņa pozīcijas fotogrāfijām un videoklipiem.

Nodarbībās ieteicams ņemt līdzi apavus ar 5-9 cm papēdi. Kurss meitenēm vecumā no 14 līdz 25 gadiem
Pieteikties
Individuālas nodarbības - 35€
Gaita un elegantas manieres

Nodarbības sievietēm un meitenēm tiek piedāvātas arī individuāli, un Jūs varat izvēlēties jebkuru nodarbību skaitu Jums ērtajā laikā.


Lai iemācītos pareizi un skaisti staigāt, mēs iesakām apmeklēt sešu nodarbību kursu, kurā jums mācīs:

 • kā pareizi un skaisti staigāt augstpapēžu kurpēs;
 • veikt graciozus pagriezienus un žestus;
 • stāvēt, sēdēt, staigāt pa kāpnēm, izkāpt no automašīnas;
 • valkāt/demonstrēt kleitas, bikšu kostīmus, dažāda garuma svārkus, žaketes, mēteļus, vakartērpus;
 • izprast savu ķermeni un izvēlēties pareizos fotogrāfēšanās žestus un pozas.

Sešu nodarbību kursa cena ir 150 eiro.

Kursu apmeklēšanai ieteicams izmantot apavus ar 5-10 cm papēdi un bez platformas.

Pieteikties

Ko sniedz gaitas nodarbības?

 • Pārliecība par sevi
  Gaitas nodarbības veicina pārliecību par sevi, ceļ sievietes pašapziņu, atklāj sievišķīgu jutekliskumu un veicina vēlmi valkāt kleitas un skaistas kurpes.
 • Sievišķība
  Daudzas sievietes izvairās valkāt svārkus un augstpapēžu kurpes, baidoties izskatīties neveikli. Kopā ar nepieciešamajām prasmēm nāk arī vēlme valkāt kleitas un skaistas kurpes ar papēžiem.
 • Stāja un graciozas kustības
  Gaitas nodarbības ir noderīgas, lai uzlabotu stāju. Tā Jūs iemācīsieties kontrolēt savu ķermeni un žestus, lai Jūsu siluets izskatītos slaidāks un graciozāks.
Pasniedzēji
 • Olga Majorī
  Profesijā vairāk nekā 25 gadus; mācījās pasniegt gaitas mākslu pēc klasiskās Ņujorkas skolu sistēmas; ieguva galveno balvu starptautiskajā modeļu izlasē 1995. gadā, kuru organizēja Parīzes aģentūra Karin. Ilggadēja pieredze dalībnieču un profesionālu modeļu sagatavošanā skaistuma izlasēm; strādāja par horeogrāfu modes skatēs Latvijā un ārvalstīs; apguva stilu, vizāžu, etiķeti, komunikācijas mākslu un kultūras tehnoloģijas. Kopš 2014. gada pasniedz etiķeti, gaitu un elegances mākslu skolā Lady School.
 • Vita Kučerenko
  Sabiedrisku attiecību speciāliste, trenere etiķetē un gaitas nodarbību pasniedzēja. Vitai Kučerenko ir ilgstoša pieredze darbā par profesionālu modeli austrum- un rietumvalstīs. Aktīvi nodarbojas ar sportu un dejām, apguva etiķeti, komunikācijas mākslu, sabiedriskas attiecības un pedagoģijas pamatus. Kopš 2014. gada strādā skolā Lady School, pasniedz etiķeti, labās manieres, komunikācijas mākslu, gaitu pusaudžiem un pieaugušajiem.
Sūtiet pieteikumu jau tagad!
Pārmaiņas sākas ar rīcību - aizpildiet pieteikumu, neatlieciet to uz vēlāku laiku.

Tiem, kuri vēlas pilnveidoties, bet nezina, ar ko sākt, mēs labprāt pastāstīsim par visām apmācību iespējām un sagatavosim individuālu piedāvājumu.
Vēlos pieteikties kursam

Pēc pieteikuma saņemšanas menedžeris sazināsies ar jums

Izvēlēties kursu
Aizpildot šo laukumu, jūs piekrītat privātuma politikai un līguma noteikumiem.

Nodarbības vada elegantas gaitas pedagogs Olga Majorī ar 25 gadu pieredzi modes biznesa un apģērbu demonstrēšanas jomā. Savā profesionālā dzīvē Olga apmācīja un izaudzināja vairākas profesionālas modeles un uzskata, ka iemācīties eleganti staigāt var katra sieviete! Olga ieguva klasiskās elegantas gaitas pamatus un zināšanas no labākiem Ņujorkas gaitas skolas pasniedzējiem. Mīnētās klasiskās skolas pamatprincips ir pievērst īpašu uzmanību sievietes skaistumam: katrai kustībai jābūt elegantai un sievišķīgai, neatkarīgi no tā, vai sieviete ir vakarkleitā vai nakts pidžamā. Holivudā jau vairāk nekā 50 gadus izmanto šīs skolas pamatprincipus, lai rādītu pasaulei jaunās zvaigznes.

KUR MĒS ATRODAMIES
Nodarbības notiek ertās un apmacībām pielāgotās Lady School telpās, kurās ir ar spoguļiem aprīkota telpa horeogrāfijas nodarbībām un mājīga studiju klase kosmetoloģijas, grima un matu veidošanas nodarbībām.

Mūsu adrese: Stabu iela 19-04, Rīga.
+371 25127178

Atstājiet savus koordinātus un mēs ar Jums sazināsimies!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Mācību programmas licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politika.

Ko māca Lady School?

Оставьте свой номер и мы скоро свяжемся с вами!
Или наберите наш номер
+37125127178
Made on
Tilda