Elegantas gaitas kursi

Defile

Būt sievišķīgai! Tik daudz ir šajā vārdā! Eleganti iekāpt un izkāpt no automašīnas, noiet lejā vai augšā pa kāpnēm, novilkt mēteli, apsēsties pie galda un piecelties, skaisti uzstāties auditorijas vai kameras priekšā. Elegantu gaitu veido vairākas nianses: soļa garums, gaitas temps, pēdu pozīcija, soļa uzsākšana no pareizās pozīcijas, pagrieziens, roku un kakla kustība, un, protams, sievietes izskats un šarms!

Gaitas nodarbības paaugstina sieviešu pašapziņu un pašnovērtējumu, veido akcentu uz sievietes smalkumu, veicina sievietes vēlmi valkāt kleitas un skaistas kurpes. Gaitas nodarbības ir noderīgas gadījumā, kad nepieciešams uzlabot stāju.

Visu iepriekšminēto mēs mācām gan sievietēm, gan jaunkundzēm, gan meitenēm no 11 gadu vecuma elegantas gaitas apmācības stundās. Visinteresantākās nodarbības ir veltītas jaunkundzēm, kas gatavojas piedalīties debitantu ballē – mēs mācām elegantu gaitu garās vakarkleitās un pozēt fotokamerai “uz sarkanā paklāja”.
Pasniedzēji

Pasniedzēji palīdzēs jums pārvarēt nepārliecības, iemācīs mūsdienīgus etiķetes noteikumus un eleganti staigāt.
Olga Majorī
Etiķetes, gaitas un elegantu manieru pasniedzēja.
Vairāk kā 25 gadu pieredze. Mācījās pasniegt defilē mākslu pēc Ņujorkas skolas klasiskās sistēmas; ieguva galveno balvu starptautiskajā defilē konkursā 1995. gadā, kuru organizēja Parīzes aģentūra Karin; ir etiķetes trenera un stilista izglītība.
Vita Kučerenko
Sabiedrisko attiecību speciālists, etiķetes treneris un defilē nodarbību pasniedzējs.
7 gadu pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem, pasniedz labas manieres, galda etiķeti un komunikācijas mākslu bērniem un pieaugušajiem.
Nodarbības vada elegantas gaitas pedagogs Olga Majorī ar 25 gadu pieredzi modes biznesa un apģērbu demonstrēšanas jomā. Savā profesionālā dzīvē Olga apmācīja un izaudzināja vairākas profesionālas modeles un uzskata, ka iemācīties eleganti staigāt var katra sieviete! Olga ieguva klasiskās elegantas gaitas pamatus un zināšanas no labākiem Ņujorkas gaitas skolas pasniedzējiem. Mīnētās klasiskās skolas pamatprincips ir pievērst īpašu uzmanību sievietes skaistumam: katrai kustībai jābūt elegantai un sievišķīgai, neatkarīgi no tā, vai sieviete ir vakarkleitā vai nakts pidžamā. Holivudā jau vairāk nekā 50 gadus izmanto šīs skolas pamatprincipus, lai rādītu pasaulei jaunās zvaigznes.
Eleganta gaita (Defile) ir iekļauta vairākās apmācības programmās meitenēm un jaunkundzēm no 11 līdz 18 gadiem. Dāmām un jaunkundzēm no 19 gadiem mēs piedāvājam apmeklēt specializēto intensīvo elegantas gaitas apmācības kursu. Apgūt gaitas pamatus un noslēpumus var katra sieviete, neatkarīgi no vecuma un fiziskās formas! Ja esat gatavi pārvērtībām, tad ar prieku gaidām jūs mūsu skolā!

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!


.
+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda