Skaistumkopšanas un stila nodarbības

Labs izskats un rūpes par savu izskatu nozīmē cieņu pret sevi un apkārtējiem. Ģērbšanās kodeksa noteikumi nosaka, kur un kāds grims tiek uzskatīts par piemērotu, kāda frizūra ir jāveido un kā jāģērbjas, lai radītu pozitīvu iespaidu. Bez skaistumkopšanas nodarbībām manieru mācīšanās nebūtu pilnvērtīga.


Skolas profesionāļi jums iemācīs, kā uzturēt ķermeni, ādu un matus labā stāvoklī. Kursi ir sadalīti pa vecuma grupām un ietver dažādas sarežģītības zināšanas.

Skaistuma skola ir domāta jaunkundzēm, kas vēlas atrast savu personīgo stilu un iemācīties profesionāli un apzināti rūpēties par savu izskatu (ķermeni, seju, matiem, rokām utt.). Sieviete vienmēr izskatās eleganti un stilīgi, ja rūpējas par savu izskatu un izvēlētais tērps atbilst viņas būtībai, raksturam, ķermeņa proporcijām un, protams, vietai vai pasākumam!

Skaistumkopšanas kursi
Frizūru veidošana
Frizētavas nodarbības ir iekļautas dažāda vecuma bērniem paredzētajās programmās. Nodarbībās tiek aplūkotas šādas tēmas:
 • matu kopšana un barošana;
 • kosmētikas izvēle matiem;
 • vasaras frizūras mitriem matiem;
 • frizūras lietišķiem gadījumiem;
 • matu veidošana un vakara frizūras.
Jaunākajās grupās meitenes mācās, kā ķemmēt un pīt matus, kā arī kā veidot copes un pīnes.
Make-up
Grima nodarbības ir pieejamas kursos meitenēm, kas vecākas par 14 gadiem.
Nodarbībām ir nepieciešams pamata otu komplekts, savukārt kosmetiku nodarbībām nodrošina skola.
Galvenie nodarbību temati ir šādi:
 • kosmētikas atlase un izvēle;
 • individuāla krāsu palete;
 • "nude" dienas grims;
 • "dinamisks" vakara grims.
Manikīrs
Manikīra kursi notiek vasarā, un katram vecumam ir atšķirīgs grūtības līmenis. Kursa galvenās tēmas ir:
 • iespējamās problēmas un aprūpe;
 • instrumentu un kosmētikas izvēle;
 • nagu plākšņu apstrāde;
 • klasiskais un spa manikīrs;
 • darbs ar krāsainām nagu lakām.
Imidža psiholoģija
Lai radītu labu pirmo iespaidu, ir svarīgi zināt ģērbšanās noteikumus, kā veidot savu tēlu un izvēlēties stilīgu garderobi. Kursa galvenās tēmas ir:
 • asociācijas ar tēliem;
 • krāsu psiholoģija;
 • dress code;
 • Kapsulas garderobe.
Sūtiet pieteikumu jau tagad!
Pārmaiņas sākas ar rīcību - aizpildiet pieteikumu, neatlieciet to uz vēlāku laiku.

Tiem, kuri vēlas pilnveidoties, bet nezina, ar ko sākt, mēs labprāt pastāstīsim par visām apmācību iespējām un sagatavosim individuālu piedāvājumu.
Vēlos pieteikties kursam

Pēc pieteikuma saņemšanas menedžeris sazināsies ar jums

Aizpildot šo laukumu, jūs piekrītat privātuma politikai un līguma noteikumiem.

Nodarbību priekšrocības


Imidža, elegances un gaumes kurss sniedz lieliskas zināšanas un praktiskas iemaņas, kas dzīvē noderēs pilnīgi katrai meitenei! Kursu beigās jūs varēsiet profesionāli veidot matus, veikt modernu meikapu un izveidot greznu tēlu, izvēloties apģērbu un aksesuārus. Jums to iemācīs stilisti, vizāžisti un frizieri. Lady School ir fotostudija, lai meitenes fotosesiju laikā varētu iemūžināt savus radītos tēlus un stilu. Dizaineri mācīs studentiem, kā ar apģērbu koriģēt savu figūru un kā izcelties no pūļa, radot īpašu izskatu. Stila nodarbības palīdzēs pilnveidot izskatu un piešķirs tēlam vieglumu un izsmalcinātību. Stila skola palīdzēs katrai meitenei izskatīties moderni un stilīgi!

Veselības un skaistumkopšanas skolā Rīgā fizioterapeiti un uztura speciālisti vada īpašu kursu, kas sastāv no teorētiskām un daudzām praktiskām nodarbībām. Speciālisti sniedz meitenēm individuālus ieteikumus. Mūsdienu stilistikas skola nevar aprobežoties tikai ar stila, grima un friziera nodarbībām. Papildus lielam dekoratīvās kosmētikas klāstam un veidiem, kā gūt panākumus fotogrāfijās, mēs galvenokārt mācām meitenēm būt spilgtām un greznām arī reālajā dzīvē! Un sievietes skaistums ir ļoti cieši saistīts ar viņas veselību. Perfekts grims ir iespējams tikai ar veselīgu ādu!

Saistība starp uzturu un ādas veselību ir acīmredzama, un ir svarīgi saprast, kāds uzturs ir pieņemams dažāda auguma, svara un ādas stāvokļa cilvēkiem. Tāpēc programmas aptver vairākus priekšmetus vienlaikus: kosmetoloģija, vingrošana, dietoloģija, matu kopšana, manikīrs, mode, imidža dizains, grims.

KUR MĒS ATRODAMIES
Nodarbības norisinās Metromodels skolas telpās, kur ir komfortabla zāle ar spoguļiem horeogrāfijas nodarbībām un omulīga klase-studija kosmetoloģijas, make up un frizūras nodarbībām.

Mūsu adrese: Stabu iela 19-04, Rīga.
+371 25127178

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Ko māca Lady School?


Dārgs tērps no populāra modes mākslinieka var izskatīties smieklīgi, ja ir valkāts nevietā vai neatbilst īpašnieces vecumam. Savukārt, kleita no budžeta pasaules zīmola var padarīt sievieti par karalieni, ja piemeklēt atbilstošās kurpes, aksesuārus un izvelēties pareizo grimu (make up) un frizūru! Zināšanas un laiks - tas ir viss, kas nepieciešams, lai izskatītos skaisti, stilīgi un atbilstoši pasākumam un vietai! Lai izskatītos stilīgi, nepieciešams kopt un uzturēt veselīgā stāvokli savu ādu un matus. To vajadzētu darīt profesionāli, regulāri un apzināti, atbilstoši personīgām īpašībām un veselības stāvoklim. Sievietes skaistums viennozīmīgi saistīts ar veselību. Bet veselība ir ļoti atkarīgā no tā, kāds ir jūsu ikdienas ēšanas ritms un uzturs!

Ideāls grims (make up) nevainojumi izskatīsies tikai uz veselīgas ādas! Mūsu uztura un kosmetoloģijas speciālisti sniegs nepieciešamas zināšanas par uzturu un kosmētiskām procedūrām atbilstoši jūsu veselības stāvoklim, svaram, augumam un vecuma īpašībām. Frizūras, grima (make up), kopējā stila un apģērba kompozīcijas veidošanas teorētiskās un praktiskās nodarbības būs noderīgas katrai jaunkundzei un sievietei! Mūsu stila, grima (make up) un frizūru speciālisti ar prieku palīdzēs apgūt nepieciešamās zināšanas, sniegs personīgo konsultāciju un iemācīs koriģēt augumu ar atbilstošu apģērbu un izcelt jūsu personību, veidojot savu īpašo stilu.

Skolā ir studija, kur katrai no Jums būtu iespēja iemūžināt izveidotos tēlus fotosesijas laikā. Un, protams, elegantas gaitas nodarbības palīdzēs pasniegt sevi apkārtējiem, piešķirs viegluma un smalkuma notis jūsu personībai! Tāpēc mūsu Lady School Skaistuma skolas apmācības programmā tiek iekļauti tādi priekšmeti, kā kosmetoloģija, dietoloģija, ārstnieciskā vingrošana, manikīrs un frizūru stilizācija, grims (make-up), stila veidošanas pamatprincipi, elegantas gaitas (defile) nodarbības. Pārvērtības pārsteigs katru mūsu Skaistuma skolas absolventi!
Made on
Tilda