Pieklājības skola (labas manieres)

Baltijas etiķetes skolā Lady School pieklājības nodarbību kurss ir plašs un daudzpusīgs. Tas ietver sevī sociālo uzvedību, komunikācijas kultūru, izskatu un stāju. Labas manieres ir saviesīgās etiķetes pamati! Tas jāzin katram no agrās bērnības. Nodarbībās, kas veltītas pieklājības normām, mēs iemācām meitenēm saprast, kur un kāda izturēšanās ir piemērota, kas var traucēt mūsu uzvedībai, kādi noteikumi ir jāievēro ērtībai un drošībai.

Labas uzvedības manieres skolā, transportā, veikalā, uz ielas un citās sabiedriskās vietās - šīs ir nodarbību tēmas bērnu grupās
Komunikācijas un sarunas kultūra arī ir neatņemama pieklājības normu sastāvdaļa. Mēs mācām meitenēm kontrolēt savu runu, būt pieklājīgām un draudzīgām. Tolerance un takta izjūta arī ir ļoti svarīga tēma: kur, kad un ko būtu pieklājīgi pateikt vai izdarīt, par ko ir jāaizdomājas?
Mūsu saskarsmes kultūras nodarbībās ir iekļautas šādas tēmas:
- kā pareizi sasveicināties ar vecākajiem un vienaudžiem;
- kā iepazīstināt draugus gan savā starpā, gan ar vecākiem;
- kādas komunikācijas formas būtu pieklāijīgas sarunā ar vecākiem, paziņām un svešiem cilvēkiem;
- kas ir pieklājīgi vārdi, pateicības vārdi un atvainošanās.

Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.Pieklājīgās ģerbšanas normas un noteikumi sākas ar ķermeņa higiēnu, turpinās ar rūpēm par savu apģērbu un beidzas ar saskanīgās ģerbšanas noteikumiem (dreskods). Mūsu skolas stila nodarbībās ir iekļautas šādas tēmas: kā rūpēties par savu ķermeni, matiem, zobiem, seju un rokām (bērnu manikīrs); kā rūpēties par savām lietām, gludināt un salocīt drēbes, uzturēt kārtību savā garderobē; ģērbšanās noteikumi skolā, viesībās, teātrī un citās publiskās vietās. Stājai mēs arī pievēršam īpašo uzmanību! Stāja ir pamatne, kurai tiek pievienotas pieklāijīga uzvedība, smalkais sarunas stils un stiligā kleita! Lai uzlabotu stāju un veicinātu ķermeņa kultūru, mūsu apmācības programmās ir iekļautas ārstnieciskās vingrošanas un ritmikas nodarbības, kur meitenes attīsta ķermeņa plastiskumu un skaistumu. Pusaudžu grupās jaunkundzes papildus apmeklē elegantas gaitas (defilē) un deju nodarbības.


Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda