LADY SCHOOL

Manieru Skola

Etiķetes un labu manieru apmācība Lady School ir plaša un daudzveidīga. Tā aptver sociālo uzvedību, saskarsmes kultūru, izskatu, veselību un stāju. Labas manieres ir sociālās uzvedības pamats! Ikvienam tas būtu jāzina jau no bērnības. Nodarbībās mēs mācām meitenēm saprast, kur un kāda uzvedība ir atbilstoša, kas var traucēt mūsu uzvedību un kādi noteikumi jāievēro, lai nodrošinātu komfortu un drošību.

Labas manieres skolā, transportā, veikalā, uz ielas un citās sabiedriskās vietās ir dažas no vairākām LadySchool nodarbību tēmām.
Labu manieru neatņemama sastāvdaļa ir arī saskarsme un sarunu kultūra. Mēs mācām meitenēm kontrolēt savu runu, būt pieklājīgām un draudzīgām. Arī tolerance un takts ir ļoti svarīgas tēmas: kur, kad un ko būtu pieklājīgi teikt vai darīt?
Mūsu komunikācijas kultūras nodarbībās ir iekļautas šādas tēmas:
- kā pareizi sveicināt vecākos un vienaudžus;
- kā iepazīstināt draugus savā starpā un ar vecākiem;
- kādi saziņas veidi ir pieklājīgi, runājot ar vecākiem, paziņām un svešiniekiem.
- kas ir pieklājīgi vārdi, pateicības un atvainošanās vārdi.
Ko māca manieru skolā Lady School?
Etiķete un saskarsmes māksla
Sociālā un lietišķā etiķete, saskarsmes psiholoģija.
Gaita un elegantas manieres
Defilē, horeogrāfija, ķermeņa valoda un žesti.
Stils un skaistums


Grims, frizūra, tēls un stils.
Sevis kopšana un sieviešu veselība
Vingrošana, kosmetoloģija, matu un ķermeņa kopšana, dietoloģija.

Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.Pieklājīgās ģerbšanas normas un noteikumi sākas ar ķermeņa higiēnu, turpinās ar rūpēm par savu apģērbu un beidzas ar saskanīgās ģerbšanas noteikumiem (dreskods). Mūsu skolas kursos ir iekļautas vairākas tēmas: kā rūpēties par savu ķermeni, matiem, zobiem, seju un rokām (bērnu manikīrs); kā rūpēties par savām lietām, gludināt un salocīt drēbes, uzturēt kārtību savā garderobē; ģērbšanās noteikumi skolā, viesībās, teātrī un citās publiskās vietās. Stājai mēs arī pievēršam īpašo uzmanību! Stāja ir pamats, ko papildina pieklājīga uzvedība, izsmalcināta saruna un stilīgs apģērbs! Lai uzlabotu stāju un attīstītu ķermeņa kultūru, mūsu treniņu programmās ir iekļautas ārstnieciskās vingrošanas un ritmikas nodarbības, kurās meitenes attīsta ķermeņa skulptūru un skaistumu. Pusaudžu grupās jaunietes papildus apgūst elegantas gaitas (defile) un dejas.


KUR MĒS ATRODAMIES
Nodarbības notiek ertās un apmacībām pielāgotās Lady School telpās, kurās ir ar spoguļiem aprīkota telpa horeogrāfijas nodarbībām un mājīga studiju klase kosmetoloģijas, grima un matu veidošanas nodarbībām.

Skolas adrese: Stabu iela 19-04, Rīga.
Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Made on
Tilda