Laba Uztura Mācības

Uztura kultūra

Kā veselīgs uzturs un dzīvesveids ir saistīts ar uzvedības noteikumiem? Kāpēc uzturmācība ir iekļauta etiķetes skolas programmās? Viss ir ļoti loģiski! Aristokrātiskas ģimenes vienmēr mācīja cienīt sevi un citus. Pašcieņa ir ļoti plaša: kādi ir jūsu draugi, kādas ir jūsu intereses un hobiji, kādi ir jūsu darba un dzīves apstākļi, kādam ēdienam jūs dodat priekšroku, kāds ir jūsu izskats, ķermenis un uzturs?

Jaunākajās grupās veselīga uztura principus apgūst jau 6 gadus vecas meitenes. Pirmkārt, viņi mācās atšķirt pārtikas produktus ar augstu cukura saturu, konservantus un kaitīgas vielas. Praktiskajās nodarbībās meitenes mācās gatavot smūtijus, saldumus no dabīgām sastāvdaļām un dārzeņu sviestmaizes.
Vecākās meitenes apgūst dažādas uztura tēmas, sākot no gremošanas sistēmas līdz pārtikas produktu uzturvērtībai.

Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Runa nav par naudu un pārtikas cenām, bet gan par veselīga uztura kultūru un mākslu nepiesārņot savu ķermeni. Lai būtu veseli un saglabātu savu veselību! Tuvākā vai tālākā nākotnē meitenēm un jaunām sievietēm būs jārūpējas ne tikai par savu, bet arī par savu ģimeņu un bērnu veselību! Veselīgs uzturs ietekmē arī ādas, matu, nagu un vispārējo izskatu. Tāpēc mūsu uztura stundās tiek aplūkotas šādas tēmas: - uzturvielas kā pārtikas produktu sastāvdaļas; - ikdienas uztura pamatnoteikumi; - pārtikas produktu mijiedarbības likumsakarības; - pārtikas produktu ietekme uz organismu.

Ko vēl māca Lady School?

Etiķete un saskarsmes māksla
Sociālā un lietišķā etiķete, saskarsmes psiholoģija.
Gaita un elegantas manieres
Defilē, horeogrāfija, ķermeņa valoda un žesti.
Stils un skaistums


Grims, frizūra, tēls un stils.
Sevis kopšana un sieviešu veselība
Vingrošana, kosmetoloģija, matu un ķermeņa kopšana, dietoloģija.
Kontakti

Zemāk varat atstāt savu jautājumu.

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un privātuma politikai.


Made on
Tilda