Etiķetes nodarbības meitenēm
Skolā ir vairākas programmas

Īpaša uzmanība mūsu skolā tiek veltīta 10-13 gadus vecām meitenēm. Tas ir pārejas vecums, kad meitene pārvēršas par sievieti. No 10 gadu vecuma meitenes sāk sajust pārmaiņas savā ķermenī, vairākām notiek sava ārējā izskata pārvērtēšana, tas ir vecums, kad rodas vislielākie kompleksi.


Meitenei pazūd visādas ilūzijas, un viņa sāk kritiski sevi uztvert un salīdzināt ar pārējiem. Šajā vecumā vairākas meitenes sāk ieklausīties kā pozitīvajos, tā arī negatīvajos savu vienaudžu komentāros un, iespējams, arī savu tuvinieku vārdos.


Meitenēm rodas nepieciešamība atbalstā, kā arī paliek nepieciešamas sievietes-pedagogi, kuras varētu atbildēt uz dzīves svarīgiem jautājumiem. Kā mūs redz apkārtējie? Kāpēc viņi neuztver mūs tā, kā mēs vēlētos? Kāpēc mēs kādam nepatīkam? Kāpēc es nepatīku sev? Protams, par tādu "pedagogu" jābūt mammai, bet ne vienmēr laiks vai kompetence ļauj izpalīdzēt savam bērnam.
Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Tāpēc mūsu labu manieru skola Metromodels ir izstrādājusi 10-13 gadu vecumam tādas programmas, kuras galvenokārt palīdzēs meitenēm atrast atbildes uz jautājumiem par pašnovērtējumu, jauniešu problēmām ķermeņa un izskata izmaiņās, kā arī šīs programmas sniegs lietderīgus padomus seviskopšanā un palīdzēs pareizi socializēties, pateicoties etiķetes zināšanām.

Programmās tiek saskaņoti savā starpā priekšmeti par veselību un skaistumu, uzvedības manierēm un saskarsmes kultūru, kā arī nodarbībās meitenes uzlabo savu gaitu, stāju un kustību plastiskumu. Meitenē visam jābūt harmoniskam. Meitenei ir jāsajūt mīlestību pret sevi, to, ka viņa ir skaista un pārliecināta par sevi. Tas viss ietekmē viņas turpmāko pieaugušo dzīvi un nosaka, cik laimīga viņa būs.

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda