Skaistuma skola

Skaistuma skola ir domāta jaunkundzēm, kas vēlas atrast savu personīgo stilu un iemācīties profesionāli un apzināti rūpēties par savu izskatu (ķermeni, seju, matiem, rokām utt.). Sieviete vienmēr izskatās eleganti un stilīgi, ja rūpējas par savu izskatu un izvēlētais tērps atbilst viņas būtībai, raksturam, ķermeņa proporcijām un, protams, vietai vai pasākumam!

Dārgs tērps no populāra modes mākslinieka var izskatīties smieklīgi, ja ir valkāts nevietā vai neatbilst īpašnieces vecumam. Savukārt, kleita no budžeta pasaules zīmola var padarīt sievieti par karalieni, ja piemeklēt atbilstošās kurpes, aksesuārus un izvelēties pareizo grimu (make up) un frizūru! Zināšanas un laiks - tas ir viss, kas nepieciešams, lai izskatītos skaisti, stilīgi un atbilstoši pasākumam un vietai! Lai izskatītos stilīgi, nepieciešams kopt un uzturēt veselīgā stāvokli savu ādu un matus. To vajadzētu darīt profesionāli, regulāri un apzināti, atbilstoši personīgām īpašībām un veselības stāvoklim. Sievietes skaistums viennozīmīgi saistīts ar veselību. Bet veselība ir ļoti atkarīgā no tā, kāds ir jūsu ikdienas ēšanas ritms un uzturs!

Ideāls grims (make up) nevainojumi izskatīsies tikai uz veselīgas ādas! Mūsu uztura un kosmetoloģijas speciālisti sniegs nepieciešamas zināšanas par uzturu un kosmētiskām procedūrām atbilstoši jūsu veselības stāvoklim, svaram, augumam un vecuma īpašībām. Frizūras, grima (make up), kopējā stila un apģērba kompozīcijas veidošanas teorētiskās un praktiskās nodarbības būs noderīgas katrai jaunkundzei un sievietei! Mūsu stila, grima (make up) un frizūru speciālisti ar prieku palīdzēs apgūt nepieciešamās zināšanas, sniegs personīgo konsultāciju un iemācīs koriģēt augumu ar atbilstošu apģērbu un izcelt jūsu personību, veidojot savu īpašo stilu.

Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Skolā ir studija, kur katrai no Jums būtu iespēja iemūžināt izveidotos tēlus fotosesijas laikā. Un, protams, elegantas gaitas nodarbības palīdzēs pasniegt sevi apkārtējiem, piešķirs viegluma un smalkuma notis jūsu personībai! Tāpēc mūsu Lady School Skaistuma skolas apmācības programmā tiek iekļauti tādi priekšmeti, kā kosmetoloģija, dietoloģija, ārstnieciskā vingrošana, manikīrs un frizūru stilizācija, grims (make-up), stila veidošanas pamatprincipi, elegantas gaitas (defile) nodarbības. Pārvērtības pārsteigs katru mūsu Skaistuma skolas absolventi!


Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda