Dejas un horeogrāfija
Klasiskā baleta vai mūsdienu deju pasniedzēji ir čakli cilvēki, kuri guva savus panākumus, izmantojot disciplīnu un centību. Deja ir māksla, kura eksistē un transformējās caur gadsimtu mijām. Pateicoties mūsu skolas horeogrāfijas un deju kursam, ikviens var iegūt zināšanas par universālo kustību valodu, uz kuras balstās balets un mūsdienu dejas. Audzēkņu radošā dzīve netiek ierobežota tikai ar deju zāli. Viņi apgūst zināšanās arī par deju vēsturi un virzieniem.
Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Apmācības programma ietver klasiskās dejas, balles dejas un mūsdienu deju pamatus. Mēs ņemam vērā to faktu, ka mūsu audzēkņi nāk ar dažādu sagataves pakāpi. Tāpēc dēju nodarbības tiek veidotas tā, lai uzdevumus varētu izpildīt gan iesācēji, gan meitenes ar pieredzi. Nodarbību mērķis ir ienest skaistumu audzēkņu ķermenī un kustībā. Spēja pārvietoties plastiski un eleganti vienmēr piešķir meitenei, jaunkundzei, sievietei zināmo šarmu: gan dejā, gan pastaigā, gan graciozā nekustīgā mierā. Deja atbrīvo personību no iekšējiem kompleksiem. Deja palīdz ieraudzīt savu personīgo skaistumu, iegūt pašcieņu, kā rezultātā mainās arī citu cilvēku attieksme un viedoklis par personu, kuru vakardien visi uztvēra par neglīto pīlēnu!

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda