Runas un
uzstāšanās kursi

Runas etiķetes kursi

Pareiza un pārliecinoša runa ir daļa no cilvēka tēla. Skaista, vienkārša un bagāta valoda nodrošina veiksmi komunikācijā ar cilvēkiem. Un, protams, korekta ķermeņa valoda dod zināmo šarmu un pārliecinošu efektu tam, kas runā! Šīs trīs iemaņas nodrošina iespēju būt izglītotā inteliģentā sabiedrība un būtiski atvieglo komunikāciju un sadarbību ar cilvēkiem gan biznesa sfērā, gan ikdienā. Bērniem un jauniešiem runas noteikumu zināšana palīdz veidot labas attiecības ar tuvākiem cilvēkiem un draugiem, atvieglos komunikāciju ar pasniedzējiem un mācību biedriem, palīdzēs panākt labākas sekmes skolā un augstākās mācību iestādēs.
Mūsu pasniedzēji
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.

Tāpēc mūsu skolā runas kurss tiek pasniegts gan bērniem, gan jauniešiem. Mūsu pasniedzēji māca tādas svarīgas lietas, kā:

  • apgūt runas tehniku un ķermeņa valodas pamatus;
  • skaidri un vienkārši izteikt savas domas;
  • ieinteresēt klausītājus un panākt rezultātu;
  • pārvarēt bailes un mazināt uztraukumu;
  • pārliecinoši uzstāties;
  • uzturēt patīkamu un pieklājīgu sarunu;
  • izteikt kritiku vai pretējo viedokli un neaizskart sarunas biedra jūtas.

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!


.
+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda