Vasaras nometne
Par kursu

Katru vasaru, jūlija mēnesī, mēs ar prieku gaidām meitenes vasaras nometnē, lai pavadītu neaizmirstamu laiku kopā, pilno ar pozitīvām emocijām. Vasaras siltākās un spilgtākās dienas bērni pavadīs SemaraH viesnīcā Lielupe, Jūrmalā, 300 metru attālumā no jūras.


Teiksim “Nē!” garlaicīgām nodarbībām! Mūsu nometnes programmā ir iekļautas dejas, zīmēšana, spēles svaigā gaisā pie jūras un veselīgs, pilnvērtīgs ēdiens. Meitenēm būs iespēja apgūt labas manieres, galda etiķeti pie ikdienas pusdienu galda skaistā viesnīcas restorānā, veidot rokdarbus un princešu tērpus, veidot frizūras.

Mūsu nometne ir domāta meitenēm no dažādām valstīm - nodarbības un spēles notiek krievu, latviešu, angļu valodās. Nometnes pasniedzēji brīvi runā vairākās valodās un atradīs kopīgu valodu ar katru audzēkni!

Piesakot meitu vasaras etiķetes skolā, vecāki var neuztraukties par savu bērnu. Meitenes vienmēr atrodas pedagogu uzraudzībā, savukārt pedagogi dara visu, lai bērnu atmiņas būtu jautras un spilgtas.

Mūsu pasniedzēji
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.

Nodarbības 5-13 gadus vecām meitenēm ietver:
  • dejas;
  • labas manieres;
  • galda etiķete;
  • radošas nodarbības.
Jūrmalas vasaras dienas nometne paredzēta divām vecuma grupām: - Mazās princeses no 5 līdz 8 gadiem ir aicinātas nometnes grupā "Vasaras princese". Katra šī grupas maiņa ir unikāla un veltīta noteiktai tēmai vai pasakai. Tāpēc meitenes var apmeklēt nometni vairākas nedēļas pēc kārtas, iegūstot jaunu pieredzi un zināšanās. Programmā ir arī ārstnieciskā vingrošana, aktīvās spēles un pastaigas pie jūras.
Vecākas audzēknes (9-13 gadi) papildus apgūst skaistumkopšanu - sākot ar gaitu un beidzot ar tērpu demonstrācijas mākslu. Meitenēm notiek šūšana, tērpu modelēšana, rotu un aksesuāru veidošana. Nedēļas kulminācija ir modes skate: meitenes demonstrē kleitas un frizūras, kuras veidoja savām rokām.

Programma meitenēm no 14 gadu vecuma:
  • galda etiķete;
  • mūsdienu dejas;
  • skaistumkopšana (gaita, vingrošana augumam, make up);
  • lekcijas par kosmetoloģiju un uzturmācību.

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!


.
+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda