Uzturmācība

Uztura kultūru

Kā veselīgs uzturs un dzīvesveids attiecās uz pieklājības noteikumiem? Kāpēc uzturmācība ir iekļauta etiķetes skolas programmā? Atbilde ir uz paplātes! Aristokrātiskas ģimenes vienmēr mācīja cienīt sevi un citus. Cieņa pret sevi izpaužas ļoti plaši: kas ir jūsu draugi, jūsu intereses un hobijs, kāda jums ir darba un dzīvojamā vide, kādai pārtikaij jūs dodat priekšroku, kāds ir Jūsu izskats, ķermenis un uzturs?

Jaunākās grupās meitenes, jau no 6 gadu vecuma, sāk iepazīties ar veselīga uztura principiem. Pirmkārt, audzēknes iemācās atšķirt pārtikas produktus ar palielināto cukura daudzumu, konservantiem un kaitīgām vielām. Praktiskajās nodarbībās meitenes mācās gatavot augļu kokteiļus, saldumus no dabīgām sastāvdaļām un dārzeņu sviestmaizes.
Vecāku grupu meitenes izskata dažādas uztura tēmas - sākot no gremošanas sistēmas un beidzot ar pārtikas produktu uzturvērtību.

Mūsu pasniedzēji
Profesionāļi skaistumkopšanas, veselības un etiķetes jomā.
Mūsu komandā strādā 12 pasniedzēji: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālisti, grima mākslinieks, frizieris, kosmetologs, veselīga uztura speciālists. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās, savukārt jauktās grupās mēs komunicējam ar katru bērnu viņa dzimtajā valodā.

Katrā vecuma grupā apmācība tiek pielāgota, atšķiras sarežģības pakāpe un spēļu elementi. Bērnu programmās pasniedz: fizioterapeits, horeogrāfs, etiķetes speciālists, savukārt sākumskolas pedagogs vada radošas nodarbības.


Šeit nav runa par naudu un produktu cenu, bet par veselīga uztura kultūru un mākslu nepiesārņot savu ķermeni. Būt veselam un uzturēt savu veselību! Tuvā vai tālā nākotnē meitenēm un jaunkundzēm būs jārūpējas ne tikai par savu veselību, bet arī par savas ģimenes un savu bērnu veselību! Veselīgs uzturs ietekmē arī ādas, matu, nagu un kopēja izskata skaistumu. Tāpēc, mūsu nodarbībās kopā ar uztura speciālistu tiek apspriestas sekojošas tēmas: - pārtikas vielas kā pārtikas sastāvdaļa; - dienas uztura ēšanas pamatnoteikumi; - pārtikas mijiedarbības likumi; - pārtikas ietekme uz ķermeni.

Kontakti

Zvaniet, rakstiet vai sūtiet mums Whatsupp ziņu.

Jūs varat atstāt savu jautājumu zemāk.

Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!


.
+371 25127178
metro@metromodels.lv
Stabu iela 19-4, Rīga, LV-1011
SIA Metromodels Reg. nr: 4010376785
Licence: DIKS-21-375-ai

Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat privātuma politikai.

Visas programmas
Līgumi un noteikumi
Made on
Tilda